Idősek napja Paszabon


2010.12.11. Idősek napja 05

Községünkben ismét megrendezésre került az Idősek napja, melynek keretében községünk idős lakosainak köszöntésére került sor.

Tajthy Péter polgármester köszöntőjét követően az általános iskola diákja verssel és palotás tánccal kedveskedtek a megjelenteknek. Az estét zenés műsor zárta.

További képek a képgalériában tekinthetők meg!


max maillots max maillot air jordan pas cher air jordan pas cher air jordan pas cher air jordan pas cher air jordan pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet pandora pas cher pandora pas cher pandora pas cher pandora pas cher pandora pas cher pandora pas cher pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet woolrich outlet